Programlar

Program Adı Dosya Adı Dosya Boyutu Dosya
Türü
Açıklaması İndirme Linki
LED TABELA PROGRAMLARI
Huidu V2.0.81S HD2014_V2.0.81S.zip 14 MB Zip Asenkron tam renkli kontrol kartları için  
Power LED 2.73 PowerLed_2.73.rar 3.4 MB Rar TF Kontrol Kartları içindir LED TABELA İÇİN PROGRAM indir
LED EKRAN PROGRAMLARI
           
SIKIŞTIRMA PROGRAMI
WinRAR wrar521tr.exe 1.72 MB exe Rar ve Zip gibi tüm sıkıştırılmış dosyaları açabileceğiniz ücretsiz bir program indir
UZAKTAN YARDIM PROGRAMLARI
Alpemix Alpemix.exe 1 MB exe Bilgisayarınıza uzaktan bağlanmamız için Uzak Masa Üstü programı. indir
TeamViewer TeamViewer_Setup_tr.exe 7 MB exe Bilgisayarınıza uzaktan bağlanmamız için Uzak Masa Üstü programı. indir
Ammmy Ammmy_Admin.exe 1 MB exe Bilgisayarınıza uzaktan bağlanmamız için Uzak Masa Üstü programı. indir

 

5 . İNCİ AŞAMADAKİ KONTROL ( KART TİPİ ) TF-C6UR DUR

 

Ürünüm için Power Led programında hangi kontrol kartını seçmeyelim ?
Eğer ürünün yüksekliği

16 cm veya 32 cm ise TF-S6U

48 cm veya 64 cm ise TF-A6U

80 cm veya 96 cm ise TF-C6U'yu seçmelisiniz.

 

PROGRAM İLE İLGİLİ SIKÇA SORULAN SORULAR ;

İşte Powerled Hata Kodları ve Yapmanız Gerekenler :

USB : Disk şu an aktarma işleminde , bu durumda iken USB Flash Diskinizi üründen çıkarmayınız. Eğer USB Flash Disk takmadığınız halde bu yazıyı görüyorsanız USB uzatma kablonuzdda sorun olabilir farklı bir USB uzatma kablosu deneyiniz. USB Flash Disk taktığınızda 2 dakikadan fazla süre boyunca USB yazısını görüyorsanız USB Flash Disk'inizde sorun olabilir ayın işlemi farklı bir USB Flash Disk ile deneyiniz.

USB %10 : USB yazısının yanında % ile sürekli artan rakamlar görüyorsanız veriler aktarılmaya başlamıştır. Yazının %100 olmasını bekleyip OK yazısının gelene kadar USB Flash Diski tabelanızdan çıkarmayınız.

OK : Aktarım işlemi tamamlanmıştır. USB'yi üründen çıkarıp ürünü kullanmaya başlayabilirsiniz.

E004 : Power Led programdan verilerinizi USB Flash Diske gönderirken "Panel Parametreleri Dahil"butonuna tıkladığınızdan emin olun (Şifre 168). Yine aynı hatayı alıyorsanız Power Led programından ayarlanan tarama yapıları yanlış . Lütfen tarama yapınızı "Araçlar->Ayarlar (Şifre 168)" menüsünden " 4.1 1/4 (**Genel P10**)" olarak ayarlayınız.

E007 : Power Led programında ayarlanan ürün genişliği fazla veya eksik girilmiştir. Lütfen tabelanızın doğru ölçüsünü giriniz. Unutmayın ürünlerimiz genişlikte 32'nın katları şeklinde gitmektedir.

E008 : Power Led programında ayarlanan ürün yüksekliği fazla veya eksik girilmiştir. Lütfen tabelanızın doğru ölçüsünü giriniz. Unutmayın ürünlerimiz yükseklikte 16'nın katları şeklinde gitmektedir.

E009 : Piksel aralığı yanlış seçilmiştir . Lütfen Power Led programından ürünün rengine uygun aralığı giriniz. Eğer ürününüz tek renk ise "R" yi çift renk ise "RG" yi full renk ise "RGB" yi seçiniz.

E015 : Ekran ayarlarının senkronizasyonunda bir sıkıntı yaşandı . USB'yi biçimlendirip dosyaları tekrar atınız.

E016 : Kartın hafızasında alabileceğinden fazla program var demektir . Lütfen bir kaç program temizleyiniz. Birden çok program kullanmak yerine pencere yöntemini de kullanbilirsiniz.

E017 : Tabelanız kilitlenmiştir. Lütfen USB Flash Diskinizi tabeladan çıkarmadan tabelanın elektriğini kesiniz ve tekrar elektrik veriniz.

E100 : İçerik doğru şekilde kopyalanmadı lütfen USB'yi çıkarıp tekrar takınız ve aktarımın tamamen tamamlanıp OK yazısının gelmesini bekleyiniz. Yine aynı hatayı alıyorsanız USB'yi biçimlendirip dosyayı tekrardan atınız . Sıkıntının sürmesi halinde ürünün enerjisini kesip tekrar veriniz.

E101 : Veriler programdan USB aktarılırken bir hata oluştu lütfen USB'yi biçimlendirip veriyi tekrar yollayınız.

E102 : Kullanmış olduğunuz USB Flash Diski "FAT32" olarak biçimlendirin. Sorun devam ediyorsa lütfen yeni bir USB temin ediniz.

E103 : Kayıt etmiş olduğunuz veriler USB Flash Diskinizden kopyalanamıyor. USB Flash Diskinizi çıkarıp tekrar takınız. Sorun devam ederse lütfen yeni bir USB Flash Disk edinin.

E110 : Programdan seçtiğiniz kontrol kartı ile ürünün üzerindeki kontrol kartı aynı değil. Lütfen programdaki"Araçlar->Ayarlar(Şifre 168)" kısmından kontrol kartınızı doğru seçtiğinize emin olun. Eğer 16 cm veya32 cm lik bir yazı kullanıyorsanız kontrol kartınız "TF-S6U" , 48 cm veya 64 cm lik bir yazı kullanıyorsanız kontrol kartınız "TF-A6U" , 80 cm ve 96 cm lik bir yazı kullanıyorsanız kontrol kartınız "TF-C6U"dur.

E111 : Ayarladığınız ekran genişliği ile tabelanın genişliği aynı değil. Ayarları tekrardan yapın ve flash diske programı tekrardan atın.

E112 : Ayarladığınız ekran yüksekliği ile tabelanın genişliği aynı değil. Ayarları tekrardan yapın ve flash diske programı tekrardan atın.

DHCP : Eğer tabelanızı USB ile değilde Network ile haberleştiriyorsanız ilk açılışta IP almaya çalışırken bu bilgi mesajı görüntülenir. Geçicidir.

SLP : Eğer ürününüze otomatik açılma ve kapanma ayarı yaptıysanız ekranın açılma ve kapanma zamanı geldiğinde bu uyarı görürsünüz. Eğer tabelanın belirli saatlerde kapanmasını istemiyorsanız programdaki"Uyu" sekmesinden saatleri devre dışı bırakınız. Eğer istediğiniz saatten farklı saatlerde açılıp kapanıyorsa tabela saati ile bilgisayar saati senkronize değildir programdan "Eşit"butonuna tıklayın ve programı tekrar atın

Led Tabela Programları

Led tabela programları ile led tabelanızı dilediğiniz ve kolayca yönetebilirsiniz.

Power Led Programı İndir

Power led programı ile led tabelanızı yönetebilirsiniz.

Copyright © Fenova Ekran Teknolojileri | Profesyonel Led Ekran Sistemleri