Açık Hava Led Ekran

Reklamlarınız için Açık Hava Led Ekran Çözümleri

Reklam alanında sıklıkla kullanılan ve son yıllarda da popüler tanıtım aracı olarak bilinen led ekran teknolojileri, uzun süreli reklam avantajı sağlamaktadır. Günümüzde de led ekranlara rağbetin bu kadar artmasının en temel sebebi yüksek ışık gücü sayesinde kaliteli görüntü sunmasıdır. Şimdiye kadar piyasaya sürülen aydınlatma ürünleri göz önünde bulundurulduğunda, led ürünlerinin çok daha ayrı bir yeri vardır. Radyasyon içermemesi, ekonomik olması ve uzun ömürlü kullanıma uygun olması led ekranların tercih edilmesindeki en önemli nedenler arasında yer almaktadır. Parçaların modüller ile bir araya getirilmesiyle oluşturulan led ekranlar istenilen boyutlarda hazırlanmaktadır. Açık hava led ekran teknolojileri de en çok tercih edilen led ürünlerindendir.

Açık Hava Led Ekran Teknolojisi

Açık hava led ekranlar; reklam ajansları, stadyumlar, belediye reklam panoları gibi geniş bir insan kitlesine bilgilendirme ve reklam yapılması amacıyla kullanılmaktadır. Açık hava led ekranların boyutu ekranın bulunacağı yükseklik ve mesafeye göre seçilmelidir. Çok yüksek ışık şiddetine sahip olan led ekranlar, dış mekan şartlarına ve gün ışığına elverişli olacak şekilde üretilmektedir. Led ekranların yönetimi manuel yapılabildiği gibi uzaktan online olarak da yapılabilmektedir. Oldukça geniş bir kullanım alanına sahip olan açık hava led ekranlar; konser alanlarında, metro istasyonlarında, restoran, cafe ve alışveriş merkezi gibi pek çok mekanda yaygın olarak kullanılmaktadır. Üstün teknolojiye ve sistem özelliklerine sahip olması yönüyle geniş kitlelerin dikkatini çekmeye ve tercih edilen bir teknoloji olma popülerliğini korumaya devam etmektedir. Teknolojinin hızlı bir şekilde gelişmesiyle birlikte markaların hedef kitlelere hitap edebilme politikaları da değişiklik göstermiştir. Led ekran alanındaki hızlı gelişmeler, reklam ve tanıtımların devasal ekranlarda yüksek çözünürlüklerde sunulmasını sağlamıştır. Reklam alanında yaşanan bu baş döndürücü yenilik hedef kitleye ulaşmayı büyük ölçüde kolaylaştırmıştır.

Açık Hava Led Ekran Fiyatları

Açık hava led ekranlar her türlü hava koşuluna uyum sağlayacak şekilde dayanıklı tasarlanmaktadır. Ekran çözünürlüğünün yüksek olması ve parlaklığıyla fotoğraf, video ve metinlerin net gözükmesini sağlar. Led ekranlar, ortamın ışık seviyesine göre parlaklığın otomatik olarak ayarlandığı özel bir teknolojiye sahiptir. Bu yönüyle de oldukça ekonomiktir. Açık hava led ekran fiyatları da içerdiği bu teknolojiler göz önünde bulundurulduğunda farklılık göstermektedir. Konser alanlarında da tercih edilen açık hava led ekranlar, konser gündüz olsa bile net bir görüntü imkanı sunarak kaliteden asla ödün vermeyecektir. Led ekranlar farklı formatlarda gösterim biçimlerini desteklediği için geniş bir kullanım skalasına sahiptir. Fetih Led, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayacak, istenilen ebatlarda led ekran üretimi yapmaktadır. Açık hava led ekran fiyatı talep edilen led ekran boyutuna göre belirlenmektedir. Görüntüleme sistemleri alanında hizmet veren Fetih Led Teknolojileri, uzman ekibiyle müşterilerine kaliteli hizmet sunmayı hedeflemektedir.

Açık Hava Led Ekran Fiyatları