Dış Mekan Led Ekran

Dış Mekan Led Ekran (Outdoor Led)

Dış mekanlarda kullanılan led ekran sistemleri; ışık gücünü tam performanslı sunması, verimli ve uzun ömürlü oluşunun yanı sıra %80'lik bir tasarruf sağlamasıyla, günümüzde aydınlatma alanında en çok tercih edilen teknolojiler arasında yer almaktadır. Firmalar açık havada, hedef kitlelerin ilgisini çekebilmek için dış mekan led ekran sistem ve uygulamalarını tercih etmektedir. Dış Mekan Led Ekranları tercih edilebilir kılan en önemli özelliklerinden birisi de az enerjiyle çok daha fazla aydınlatma imkanı sunmasıdır. İçeriğinde insan sağlığını olumsuz yönde etkileyen sodyum, civa, kurşun gibi kimyasal maddelerin bulunmaması sebebiyle oldukça güvenlidir. Isınmaması ve radyasyon yaymaması da led teknolojilerinin tercih edilmesini sağlayan önemli özelliklerindendir. Uzun süreli kullanımlara uygun olan dış mekan led ekran modelleri darbelere karşı dayanıklı olup bakım gerektirmez.

Dış Mekan Led Ekran Avantajları

Açık havada kullanılan led teknolojileri, bilgilendirme ve reklam alanında gerek iç mekan gerekse dış mekan led ekran olarak sıklıkla kullanılmaktadır. Dış mekan led ekranlarda, iç mekan led teknolojisinden farklı olarak gün ışığına karşı yüksek performans gösterme özelliği bulunmaktadır. Açık alanlarda led ekran teknolojisi dışında hiçbir ürün gün ışığında görünür olma özelliğine sahip değildir. Böylesine önemli bir özelliğe sahip olmasından dolayı dış mekanlarda led ekranlara sıkça rastlanmaktadır. Dışarıda kullanılacak olan ledlerin  yüksek performans gösterebilmesi için büyük piksellerden oluşması gerekmektedir. Genellikle binaların dış cephesinde kullanılan dış mekan led ekranlarda, kişilerin bakış mesafesi uzak olacağından büyük pikseller tercih edilir. Böylelikle markaya ve tanıtıma dikkatleri çekmek daha da kolaylaşır. İç mekanlarda ekrana bakış mesafesi yakın olduğu için piksel aralığı küçük olan ekranlar kullanılmaktadır. Dış mekan led ekran fiyatı da piksel sayısı ve ekran büyüklüğüne göre değişmektedir. Outdoor led ekran olarak da bilinen dış mekan led ekranlar, açık hava koşullarından etkilenmeyerek yüksek performansa sahip görüntü imkanı sunar.

Dış Mekan (Outdoor) Led Ekran Fiyatları

Dış mekan led ekranlarda teknik anlamda farklılıklar bulunabildiği için fiyatlarını tek bir standarda oturtmak mümkün değildir. Görüntü kalitesi, boyutu, piksel ve renkleri gibi farklı özelliklerinin bulunması fiyat unsurunun da değişmesine sebep olmaktadır. Dış mekan led ekran sipariş vermek isteyen markaların, üretici firma olan Fetih Led ile görüşerek fiyat hakkında detaylı bilgi almaları gerekir.
Outdoor led ekranlar, açık hava reklamcılığının en etkili yöntemlerinden biridir. Fotoğraf, metin ve videoları hedef kitleye en hızlı şekilde sunmaya yardımcı olur. Led ekranlar sayesinde hedef müşteri kitlesine eş zamanlı olarak reklam aktarımı yapabilmek mümkündür. Fetih Led, led üretmekle beraber toptan satışını da gerçekleştirerek müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına karşılık vermektedir. Led ekran alanında bilgi ve tecrübesiyle ön plana çıkan firma, bayiilerinin de tüm taleplerine cevap vererek led teknolojileri alanında saygınlığını korumayı başarmıştır. Dış mekan led ekran fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için iletişim bölümünden irtibata geçebilirsiniz.

Dış Mekan Led Ekran Fiyatları