İç Mekan Led Ekran

İç Mekan Led Ekran Sitemi ve Uygulamaları

İç mekan led ekran; kapalı alanlarda tercih edilen ve potansiyel müşteri kitlesine hitap edebilen en ideal reklam araçlarından biridir. Firmaların ürün tanıtımlarını aktif bir şekilde gerçekleştirmelerine imkan tanıyan iç mekan led ekranlar, canlı ve parlak ekran görüntü kalitesiyle tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmaktadır. Enerji tüketimleri minimum düzeyde olan bu led ekran teknolojileri, oldukça ekonomiktir. Markaların tanıtım reklamları için düzenli olarak ciddi bir yatırım yapmalarına gerek kalmadan, sunumlarını led ekran uygulamaları ile gerçekleştirmeleri mümkündür. Led ekran modelleri hafif tasarıma sahip olması yönüyle kolaylıkla montaj ve demontaj edilebilmektedir. Led ekranların özellikleri modellerine göre değişiklik gösterebilmektedir.

İç Mekan Led Ekran Modelleri

İç mekana özel olarak tasarlanmış led ekranlar, yüksek çözünürlüğe sahip olması yönüyle kaliteli bir görüntü sunar. Eğitim, sağlık gibi kuruluşlarda da tercih edilen bu led ekran seçenekleri günümüzde daha çok ticari alanlarda tercih edilmektedir. İç mekan led ekranlar, dış mekan led ekranlara göre daha parlak bir görüntü imkanı sunar. Bunun sebebi de kapalı alanlarda daha kaliteli ışık gücü ile dikkatleri çekerek ilgi odağı olabilmektir. Stüdyolarda tercih edilen led ekranlar da iç mekana uygun led ekranlar arasında yer almaktadır. Çalışma prensipleri farklı olsa da sunum açısından diğer ledlerle aynı amaca hizmet etmektedir. Ledler RGB renklerinin karışımıyla 281 farklı rengi meydana getirirler. Led ekranlar daha çok reklam alanında kullanıldığı için markalar tanıtımlarında doygun renkler içeren ve yüksek parlaklık sunan bu ekranları sıklıkla tercih etmektedir. Led ekranlar diğer reklam seçeneklerine göre oldukça avantajlıdır. Ortalama olarak 100 bin saatlik ömürleri bulunmaktadır. Bu da 7/24 açık kalan bir led ekranın hiç sorun çıkarmadan 11 yıl boyunca çalışabilmesi demektir.

İç Mekan (Indoor) Led Ekran Fiyatları

Led ekran teknolojilerinin diğer ışık kaynaklarına nazaran en büyük avantajı yaydığı ışığı tek bir yöne vermesidir. Bu da daha fazla aydınlatma sağlayarak istenen verimi sunması anlamına gelir. İç mekan led ekranların avantajlarından biri de diğer ışık kaynaklarında olduğu gibi ısı yaymamasıdır. Isı yaymaması daha uzun ömürlü olması için önemli bir özelliktir. İç mekan led ekran fiyatları tercih edilen boyuta ve kullanılan teknolojilere göre değişmektedir. Ledlerin parlaklığı talebe göre artırılıp azaltılabilmektedir. İç mekan için tercih edilen ledlerden ekonomik fayda sağlayabilmek için avm ledlerin kullanılması önerilir. Tercih durumuna özel özel tasarım ledler de hazırlanabilmekte ve firmalara yüksek ışık performansından daha özgün istifade edebilme fırsatı sunulmaktadır. Firmalar Fetih Led ile iletişime geçerek, en iyi hizmeti sunacak iç mekan led ekran fiyatı hakkında detaylı bilgi alabilirler. Fetih Led bünyesinde yer alan uzman kadrosuyla firmalara en iyi çözümleri sunarak yardımcı olmaktadır. Sunduğu hizmetlerle senelerdir alanında köklü bir firma olmayı başarmıştır.

İç Mekan Led Ekran Fiyatları