Led Tabela Seçimlerinde Firmanıza Uygun Çözümler

Led Tabela Seçimlerinde Firmanıza Uygun Çözümler 

 

Led tabela seçimi yaparken firmanızın ihtiyaçlarını tam olarak karşılayan ürün grupları arasından doğru tercihi yaparak, ihtiyacınız doğrultusunda bir reklam hizmeti elde etmiş olursunuz.

Günümüz dünyasının en önemli buluşu olarak kabul edilen ledtabele birçok firma tarafından reklam kampanyalarında tercih ediliyor. Yapılan istatistiklerde led tabela kullanan firmaların oranı bir hayli yüksek çıkarken, led tabelaların reklam kampanyalarında kullanılmasının firma satışlarına doğrudan etki edildiği de gözlemlenmiştir. Işık yayan diyot anlamını taşıyan led tabela teknolojisi tesadüfen keşfedilmiş ve bulunduğu günden bu yana katlanarak artan sayıda kullanım alanı bulmuşturLed tabelalar normal tabela ile led ekranların birleşmesinden oluşmuştur. Bu sistemleri kullanmak bir firma tarafından ödenen tabela vergisinden büyük ölçüde kar elde edilmesini sağlayacaktır.

Led Tabelala Kullanımları Vergiyi Düşürüyor!

Led tabelaların daha düşük vergilendirilmesinin sebebi ihtiyacı karşılayacak olan bir led tabela normal tabeladan daha küçük olmasından kaynaklanmaktadır. Daha küçük ebatlara sahip bir led tabela ile büyük ebatlardaki normal bir tabelanın etki alanından kat be kat fazla etki alanına görüntüler ulaşacaktır. Bu sayede büyük bir tabelaya ihtiyaç duymadan ve tabela vergisini fazla ödemeden firmanızın tanıtımını yapabilirsiniz. Tabela vergileri tabelanın boyutu doğrultusunda belediyeler tarafından tahsil edilmektedir.

Led Tabelaların Avantajlaları Nelerdir?

Led tabela fiyatları, normal tabela fiyatlarıyla kıyaslandığında oldukça makul bir seviyededir. Fiyat kıyaslamasını ödenecek toplam vergi ve firmanın tanıtımının etkinliğiyle ölçtüğünüzde led tabela bir firma için en cazip kullanım olanağını, en düşük fiyatlarla sağlamaktadır. Uzun ömürlü ve sağlam olması sebebiyle led tabelalar, yenileme masrafı yapmanıza gerek kalmadan kar ettirecektir. Bilgisayar aracılığıyla yönlendirme yapılabilmesi sebebiyle tabela üzerindeki yazılar istenildiği an değiştirilebilir. Bu da yine maliyet açısından firmanın kar etmesine sebep olacaktır. Normal tabelalara yapılan işlemden çok daha hızlı bir şekilde led ekran üzerinde bulunan yazı değiştirilebilir.

Fenova Teknolojileri Led’lerde Fark Yaratıyor!

Led tabela denildiğinde ilk akla gelen firma olma özelliğini uzun yıllardır elinden bırakmayan Fenova teknolojileri, led tabela fiyatları başta olmak üzere ürüne dair pek çok avantajı bir arada sunmaktadır. İhtiyaca yönelik olarak projelendirilen led tabela kısa süre içerisinde firmanıza monte edilerek, işlevsel bir kullanım olanağı elde etmeniz sağlanır. İşlemlerin tüm aşamalarında müşterilerinin ihtiyaçlarını gözeten firma led tabela ürünlerinin üretim, satış ve montaj işlemlerini yürütmektedir. Fenova Teknoloji ile led ekranlar üzerinden dış mekan ve iç mekan kullanımlarınızda karlı sonuçlar elde