Araç Mobil Led Ekran

Mobil Led Teknolojisi ile Araç Led Ekran

Araç mobil led ekran; reklam, tanıtım, özel olarak düzenlenmiş organizasyonlar gibi önemli zamanlarda kullanılmak üzere tasarlanmış led teknolojisidir. Teknolojik imkanların hayata uyarlanmasına önem veren marka ve firmalar, araç mobil led ekran ürünleriyle isimlerini her yere taşıyabilmektedir. Led ekranlar ile bilgiyi görüntü sayesinde etkin bir şekilde hedef kitleyle buluşturmak mümkündür. Özel tasarım haline getirilen led teknolojileri, hayatımızın her alanında karşılaştığımız en etkili tanıtım yöntemlerinden biridir. Özel tanıtım yapabilmek için oldukça kullanışlı olan araç mobil led ekranlar sabit ve gezici olmak üzere iki farklı seçenekten oluşmaktadır. Tercih durumuna göre talep edilen led ürünleri Fetih Led bünyesinde özel olarak hazırlanmaktadır.

Araç Mobil Led Ekran Modelleri ve Özellikleri

Araç mobil led ekran seçeneğinde; hoparlör, mikrofon ve sunum platformu avantajları yer almaktadır. Sadece fotoğraf ve metinden oluşan tanıtımlara değil, video sunumlarına da izin vermektedir. Araç mobil led ekranlar araç boylarına uygun olacak şekilde özel olarak üretilmektedir. Araç üzerine monte işlemi ve araç giydirme gibi mobil led ekran imkanları da bulunmaktadır. Araç mobil led ürünlerine özellikle seçim mitinglerinde sıkça rastlamak mümkündür. Onun dışında reklam sektöründe belirlenen bölgelerde panel şeklinde de kullanılabilmektedir. Özel kutlamalar ve bayram günleri için de tercih edilen araç mobil led ekran teknolojileri kaliteli görüntü imkanı sunmaktadır. Taşınabilir olması yönüyle özellikle açık hava konserlerinde ve mitinglerde kullanım kolaylığı sağlar. Led ekran teknolojileri oldukça geniş bir kullanım yelpazesine sahiptir. Reklam ve organizasyon mecralarında etkin bir şekilde hizmet sunmaktadır. Bu dev ekranlar, araçların üzerinde gezen dev led televizyonlar olarak da bilinmektedir. Araç mobil led ekranları sahip olduğu teknolojiyle canlı yayın aracı özelliğine de sahiptir. Araç mobil led ekran fiyatı içerdiği ekipmanlara göre belirlenmektedir.

Araç Mobil Led Ekran Fiyatları

Araçlara monte edilebilen bu led ekranların evdeki televizyonlardan farkı yoktur. En temel farkı, devasal olması yönüyle boyutlarıdır. Tercih durumuna göre araç mobil led ekranlara kamera ve farklı ekipmanlar dahil edilerek daha profesyonel bir hale getirilebilmektedir. Marka ve firmalar isimleriyle birlikte ürünlerinin tanıtımını yapabilmek için reklam sektörüne başvurmaktadır. Gerek internet gerekse televizyon üzerinden yapılacak olan tanıtımlar firmanın tanınması için her zaman yeterli gelmemektedir. Bu sebeple de firmalar her şehirde tanıtımlarını aktif bir şekilde gerçekleştirebilecekleri araç mobil led ekran teknolojilerini tercih etmektedir. Araç mobil led ekran fiyatları ekran boyutları ve ekstra kullanılacak teknolojilere göre farklılık göstermektedir. Gezerek markaların isimlerini farklı kişilerin de duymasına yardımcı olan bu led teknolojisi araçların yan ya da arka kısmına monte edilmektedir. Araç mobil led ekran modelleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Araç Mobil Led Ekran Fiyatları