Stadyum Led Ekran

Spor Sahaları için Stadyum Led Ekran

Stadyum led ekran; sponsor reklamların, takım logosu ve skorunun görüntülendiği led ekran seçeneğidir. Stadyum için özel olarak üretilen bu led ekranlar, görsel yayınları da desteklemektedir. Maç esnasında canlı yayında tekrarlanan pozisyonların ve görüntülerin izleyiciye aktarılmasına yardımcı olması yönüyle led ekranlar, stadyumların da vazgeçilmezi olmayı başarmıştır. Dijital skorboard yerine kullanılmasının yanı sıra, oyuncu değişikliği gibi önemli gelişmelerin aktarılmasında da stadyum led ekran teknolojisi büyük öneme sahiptir. Bu ekranlar sayesinde canlı yayın esnasında kritik pozisyonların tekrar izlenmesi ve görüntünün ekrana aktarılması işlemi oldukça kolaydır. Stadyum için özel tasarlanmış led ekranlar iki farklı modelden oluşmaktadır. İlki, maç skorunun herkes tarafından kolaylıkla görülmesi için tribüne asılı olan led ekranlardır. Bir diğer modeli ise saha etrafındaki alanlarda sponsor reklamların görüntülendiği led ekran teknolojileridir.

Stadyum Led Ekran Modelleri

Stadyumların olmazsa olmazları arasında yer alan led ekran seçenekleri; yazı, video ve görsel desteği sunarak duyuru, tanıtım ve reklam içeriklerin en uygun formatta yayınlanmasına izin vermektedir. Sağlam bir yapıya sahip olan stadyum led ekran modelleri uzun ömürlü olması yönüyle sıklıkla tercih edilmektedir. Sahada istenilen yere yerleştirilebilen bu led ekranlar dışarıdan gelebilecek olası bir darbeye karşı dayanıklılık göstermektedir. Fetih Led istenen görüntü kalitesinde ve çözünürlükte stadyum led ekran üretmektedir. Stadyumlarda yüksek çözünürlük ve ışık teknolojisiyle herkesin görüş açısına hitap edebilen led ekranlar, gerek reklamların gerekse maç skorlarının izleyiciye en kolay şekilde aktarılmasını sağlamaktadır. Tanıtım reklamlarının ve maça dair detaylı bilgilerin seyircilere yüksek kalitede sunulmasına yardımcı olan led ekranlar günümüzde de büyük bir rağbet görmektedir. Sadece futbol alanında değil; basketbol ve voleybol sahalarında da tercih edilmektedir.

Stadyum Led Ekran Fiyatları

Stadyum led ekranları, en iyi görüntü kalitesini sunabilmek için genellikle 96 santimlik panellerin yan yana getirilmesiyle oluşturulmaktadır. Fetih Led, istenilen ölçüde stadyum led ekranı üretmektedir. Yapılan spora dair skor bilgisi ve reklam yayın imkanı sağlayan bu görüntü sistemleri günümüzde de en çok tercih edilen led teknolojileri arasında yer almaktadır. Stadyum led ekran fiyatı talep edilen ölçülere göre değişiklik göstermektedir. Spor kompleksinin/sahanın genişliği ve reklam için ayrılan alan göz önünde bulundurularak led ekranların ölçüsü belirlenmektedir. Üretimi de bu ölçüler dahilinde yapılmaktadır. Pratik bir kullanıma sahip olması ve reklam geliri sebebiyle stadyumlarda da tercih edilen led ekranlar genellikle kale arkasında ya da tribünlerin üst ya da orta kısımlarında kullanılmaktadır. Basketbol sahalarında led ekranlar daha çok üst tribünlerin ön kısımlarında asılı bir şekilde tercih edilmektedir. Spor müsabakaların televizyonlarda canlı olarak sunulduğu da göz önünde bulundurulduğunda led ekran teknolojilerinin reklam alanında ne kadar önemli bir araç olduğu daha net anlaşılmış olur. Stadyum led ekran fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için Fetih Led olarak bizimle iletişim bölümünden irtibata geçebilirsiniz.

Stadyum Led Ekran Fiyatları