Totem Led Ekran

Totem Led Ekran (Led Ekranlı Totemler)

Totem Led ekran teknolojileri; insanlara bilgi vermek ve firmaların ürün ile promosyonlarını duyurabildikleri en popüler reklam seçeneklerinden biridir. Totem Led Ekran sistemleri yüksek görüntü kalitesi ve büyük boyutlara sahip olması yönüyle dikkat çekmeyi başarır ve video desteği de sunmaktadır. Gerek uzaktan gerekse manuel olarak yönetilebilen bu reklam araçları, istenilen görüntülerin sunulabilmesi yönüyle oldukça geniş bir kullanım sağlar. Led Ekranlı Totemler yüksek teknolojisi ile günümüzde en çok tercih edilen reklam yöntemlerinden biridir. Şehirlerde özellikle insanların en çok bulunduğu çevrelere yerleştirilen bu led tabelalar oldukça dikkat çekicidir ve aktif bir tanıtım avantajı sunar.

Totem Led Ekran


Totem Led Ekran Özellikleri

Daha çok şehir meydanlarında ve trafiğin yoğun olduğu yol kenarlarında tercih edilen totem led ekran teknolojisi gerek boyutu gerekse yüksek görüntü kalitesi sayesinde ilgi odağı olmayı  başarmaktadır. Totem led ekran boyutları, bulunacağı alana göre değişiklik göstermektedir. Reklam ve tanıtım alanında ünlü pek çok markanın tercih ettiği totem led ekran ürünü, firmaların başarısını etkileyen önemli bir görsel sunumdur. Markaların ve firmaların tanınırlığı led tabelalar sayesinde artış göstermektedir. Rakipleri arasından sıyrılmak ve daha geniş bir insan topluluğu tarafından tanınmak isteyen firmaların totem led ekranlar sayesinde fark edilmesi daha kolaydır. Kısa sürede büyük etki yaratan ve maliyet açısından da makul bir seviyede olan led teknolojileri, uzun süreli tanıtım hedefleyen firmalar için doğru bir seçim olacaktır. Totem led ekranlara alışveriş merkezlerinin, şehir merkezlerinin, büyük restaurantların, kurum ve kuruluşların önünde sıklıkla rastlamak mümkündür. Daha geniş bilgi aktarma alanı imkanı sunan bu led ekranlarda firmaların ürünleri, kampanya seçenekleri ve iletişim bilgileri gibi pek çok konuya yer verilebilmektedir.


Totem Led Ekran Fiyatları

Her firma ilgili müşteri kitlesine en etkili yöntemlerle ulaşabilmeyi ister. Müşterilerin dikkatini çekebilmek için de görsel bir sunum şarttır. Hafızalarda yer edinmeyi kolaylaştıran totem led ekranlar, markaların daha fazla kişi tarafından tanınmasını kolaylaştırır. Doğru reklam yöntemleri tercih edilerek hedef kitleye ulaşmak çok daha kolaydır. Kullanılacak reklam yöntemleri kadar bu reklam sürecinde destek alınacak firmalar da çok önemlidir. Beklenen başarıya ulaştırarak en kaliteyi ürünü sunabilecek ve reklam alanında yönlendirme yapabilecek markalardan biri olan Fetih Led, gerek led ürünlerin üretim aşamasında gerekse sonrasında daima müşterilerinin yanındadır. Totem led ekran fiyatı ürün ebatlarına göre belirlenmektedir. Ekran boyutu ne kadar büyük olursa fark edilme oranı da o kadar yüksek olacaktır. Markaların tanınarak daha hızlı bir şekilde büyümesine yardımcı olan totem led ekranlar, bugünde yaygın olarak kullanılan en popüler tanıtım yöntemidir. Her markanın bütçesine uygun olacak şekilde led ekran üretimi yapan firmamızdan, totem led ekran fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Totem Led Ekran Fiyatları