Stüdyo Led Ekran

TV Kanalı ve Stüdyolar için Çözümler

Stüdyo led ekran; yayıncıların TV stüdyolarında izleyicilerin dikkatini çekebilmek için kullandıkları dev led ekran teknolojisidir. Özellikle haber sunumlarında daha fazla tercih edilen bu devasal led ekran çözümleri, dikkat çekmek ve haber sunumu için geniş bir alan yaratmak konusunda etkilidir. Canlı ve kaliteli bir görüntü imkanı sunan bu led ekranlar, sınırlarını genişleterek farklı boyutlarda üretilebilmektedir. En yüksek yayıncılık standartlarına uyum sağlayan üst düzey led ekran teknolojisi, ayrıcalıklı tasarımlarıyla stüdyoların havasını değiştirmeyi başarmaktadır. İç mekan led ekran teknolojisinden farklı olarak daha yüksek parlaklığa sahiptir. Stüdyo kullanım alanlarına göre ekran büyüklükleri ve özellikleri farklılık göstermektedir. Buna bağlı olarak stüdyo led ekran fiyatları da değişmektedir.

Stüdyo Led Ekran Modelleri

Stüdyo led ekranları kamera karşısında kullanılacağı için, kaliteli bir görüntü elde edebilmek adına yansıma yapmayacak şekilde üretilmektedir. Bunun için de dış mekan led ekranlarla kıyaslandığında, stüdyo led ekran modelleri daha yüksek yenileme hızına sahiptir. Led ekranların rengi; RGB denilen yeşil, kırmızı ve mavi renklerin bir araya gelmesiyle farklı tonların oluşması sonucunda ortaya çıkar. Bu nedenle yüksek çözünürlükle beraber renk doygunluğu açığa çıkar ve dinamik sonuçlar elde edilir. Stüdyo ışıklarından etkilenmemesi için stüdyo led ekranların yenileme hızı ve parlaklığı yüksek olarak tasarlanmaktadır. Kullanıcıların talebine göre bu özellikler artırılıp azaltılabilmektedir. Stüdyolar için en ideal görüntü çözümlerini sunan Fetih Led; 7/24 kullanıma uygun, dışarıdan gelebilecek darbelere ve toza karşı dayanıklı, yeterli parlaklığa sahip ve görüntü kalitesi oldukça net led ekran teknolojileri üretmektedir. Alanında uzman ekibiyle bugüne kadar pek çok başarılı led ekran yapımının dinamiği olmayı başarmış Fetih Led, gerçekleştirdiği çalışmalarla sektör içerisinde saygınlık kazanmıştır.

Stüdyo Led Ekran Fiyatları

Günümüzde reklam ve tanıtım alanında sıklıkla tercih edilen led ekranlar, stüdyodaki yerini de almayı başarmıştır. Kolay kurulum imkanının bulunması, dayanıklı olması ve daha az enerji harcaması yönüyle led ekranların kullanımında artış görülmektedir. Led ekranlar yaygın olarak kullanılmadığı zamanlarda lcd ekranlar tercih edilmekteydi. İç mekanlarda özellikle geniş alanlarda uzak mesafeden daha net görüntü sağlayabilmek için lcd yerine led ekranlar tercih edilmeye başlanmıştır. Stüdyo led ekranlar, fansız tasarım opsiyonu sayesinde sessiz bir sunum imkanı sağlar. Led ekranlar, rgb panel denilen küçük plastik parçaların bir araya gelmesiyle oluşur. Bu sebeple de istenilen ölçüde üretiminin yapılması mümkündür. Görselliği ön plana çıkararak tüm ilgiyi çekmeyi başaran led ekranlar stüdyo ortamında tercih edilebilecek en ideal teknolojiler arasında yer almaktadır. Stüdyo led ekran fiyatı, kullandıkları teknolojilere ve sahip oldukları özelliklere göre değişiklik göstermektedir. İhtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun stüdyo led ekranları hakkında detaylı bilgi almak için Fetih Led Ekran Çözümleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Stüdyo Led Ekran Fiyatları